Plüton’un Burçlara Etkisi Nedir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve öbür feza cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyen bir feza bilgi dalıdır. Bu bilgi dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanoğluın evetşamlarına semt veren bir araç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çalışmalarında, çeşitli feza cisimlerinin insanoğluın kişilik özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar alelumum Burç Yorumları adı altında strüktürlır.

  • Astrologlar, tevellüt tarihleri, tevellüt saatleri ve tevellüt bölgeleri kabilinden ferdî detayları kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, tevellüt haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında doğru adımları atmaları derunin tavsiyelerde bulunur ve minval gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri beyninde, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini özümleme fail ayin burçları ve tevellüt haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak mekân alır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Mevlit hariktalrında farklı alanları özümleme fail evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann yıl içre ne burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan çecik şeklinde bir feza haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne kadar insanoğluın hayatlarına semt veren bir disiplindir. Bugün üstelik insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine koskocaman nazarıitibar göstermektedirler. Bununla birlikte astrolojinin uygulanması ve kullanımı konusunda belli başlı görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri alegori getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, alelumum tevellüt haritası yorumlamak, kişilik analizi eylemek, aşk ve ilinti astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, sıhhat astrolojisi kabilinden konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin yaşamındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne kadar başarılı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Mevlit haritası yorumlamak, astrologların en bel kemiği görevlerinden biridir. Kişinin tevellüt tarihine, saatine ve alegori bakarak hazırlanan tevellüt haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları tefsir ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin kategorik bir müstakbel tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kabilinden başarılı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı olduğunun kızılı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji karşı henüz lüks olgun sahibi yapmak istiyorsanız, birfena terimle karşılaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin derunin Astroloji Terminolojisi’ni ayyaşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve tevellüt haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi derunin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan yıldız grupları olarak görülür. Burçlar, bir tevellüt tarihine bakarak belirlenir ve birfena kişiye bakarak kişilik ve gelecekteki olaylar karşı olgun verebilir.

  2. Aslan ıtır: Umumiyetle 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri beyninde doğanlamış olur derunin kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöyiğit ve özgüvenli kişilik özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer ıtır: Mevlit haritasında Kamer’ın evetğu burçdolaşma. Kamer ıtır, bir kişinin birey yönden nasıl hissettiğine, hassasiyetine ve nefes aldığı kabilinden evetşyalnız şekline en paha.

Burç yorumlaması karşı çok lüks olgun sahibi yapmak derunin, astroloji terminolojisine aşina yapmak önemlidir.

ıstılah Fehvaı
Mevlit haritası Bir kişinin tevellüt anında gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Mevlit anında yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini dışa vurum etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi karşı olgun verir.
Natal harita Mevlit anındaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin yaşamındaki olaylar ve kişilik özellikleri ile ait ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde deprem ederken bir değişik gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin yaşamındaki etkilere en edebilir.
Retrolar Bir gezegenin semtünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğustalıkimlere en edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak biraz çaba gerektirse bile, doğru bir şekilde kullanıldığında, kişilik analizi, müstakbel tahmini ve henüz dayanıklı çok bahis karşı olgun tevdi konusunda berenarı bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://bulutdepolama.name.tr/ https://tenisraketi.name.tr/ https://bagcilarguzelliksalonu.name.tr/ https://tekirdagotobusbiletleri.name.tr/ https://bitlishabersondakika.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al puff bar satın al
instagram takipci satin al